Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

Architektura dla dzieci

Architektura dla dzieci

Każdy z nas może być architektem i tworzyć wspaniałe budowle czy zachwycające przestrzenie. Warsztaty architektoniczne dla dzieci pozwalają kształtować umiejętności manualne, rozwijają twórczo i uświadamiają dzieci jak zbudowany jest świat wokół nas.

Na zajęciach puścimy wodze fantazji w projektowaniu i zbudujemy niezwykłe rzeczy, o których nie śniło się nawet najbardziej doświadczonym architektom!

Czy budynek musi stać w miejscu? A może potrafi się unosić nad ziemią? Z czego się składa i jak go zaprojektować? Na te i inne trudne pytania odpowiemy sobie podczas zajęć dla małych architektów. Będziemy rozmawiać, projektować i wspólnie budować, by pokazać, że wieżowiec wcale nie musi stać w jednym miejscu, a nawet najmniejszy dom może być niezwykły.

Od dawna naukowcy i architekci zastanawiają się jak będą wyglądały i gdzie się znajdowały miasta przyszłości. Zobaczymy jakie pomysły na dzisiejsze miasta były kiedyś, a także jak myślimy o przyszłości naszych miast dzisiaj. Czy tylko planeta Ziemia jest odpowiednim miejscem do budowania? Podejmiemy próbę zbudowania wieżowca przyszłości w ekstremalnych warunkach.

W jakim domu chciałbyś mieszkać? Jak mogą wyglądać miasta przyszłości?

Zbudujemy makiety miast, ulic i domów przyszłości. Z pudełek po butach, kosmetykach, kolorowych czasopism stworzymy prawdziwe cuda.

Będzie to znakomita zabawa – połączenie umiejętności abstrakcyjnego myślenia z podstawową wiedzą techniczną i architektoniczną.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress