Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

Warsztaty rozwojowe dla kobiet – zapraszamy w czwartki o godz. 19

Warsztaty rozwojowe dla kobiet – zapraszamy w czwartki o godz. 19

Kobieta ma wiele twarzy” – czwartki godz 19-21 – od października

Zapraszam wszystkie kobiety, które chcą odkryć w sobie wewnętrzną siłę i moc, poznać swoją pełnię, poczuć się autentyczną i zharmonizowaną.

Wybierz się na spotkanie ze sobą prawdziwą, otwórz się na cudowny kontakt z innymi kobietami z grupy.


CELEM WARSZTATÓW jest podróż do najgłębszych zakamarków Twojej duszy. Na naszych spotkaniach odkryjesz to co nieznane, doświadczysz różnych skrajnych emocji, dostaniesz dużą dawkę wiedzy oraz co najważniejsze, poznasz inne kobiety, które tak jak Ty chcą wyjść z domu i zacząć coś robić dla siebie.

Moim celem jest byś poczuła się kobietą spełnioną i szczęśliwą ! Taką jaką jesteś w swoich marzeniach, taką jaką pragniesz być !!!

Korzyści uczestnictwa w zajęciach:

. Przygotujesz i wprowadzisz dobre zmiany we własnym życiu;
. Uzyskasz lepsze perspektywy w swoim życiu osobistym, zawodowym i rodzinnym;
. Zwiększysz świadomość swojego działania i swoich wyborów;
.Nauczysz się rozwiązywać konflikty

. Rozwiniesz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

. Przezwyciężysz obawy i bariery;
. Poznasz swoje słabe i mocne strony;
. Wzmocnisz poczucie własnej wartości;
. Zrozumiesz myśli, uczucia i zachowania swoje oraz innych ludzi;

DLA KOGO

Te warsztaty są dla kobiet w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach, profesjach, mających rodzinę lub żyjących samotnie. Dla wszystkich pań, które są gotowe na to by, poznać siebie, dokonać zmian jeśli są konieczne, utulić to, co potrzebuje utulenia i zmotywować to, co potrzebuje zmotywowania.

CHARAKTER PRACY

Spotkania mają charakter warsztatowy (praca w grupach, czasem praca indywidualna). Każde zajęcia mają swój temat przewodni , ale to grupa i jej potrzeby są najważniejsze. Przyjazna atmosfera na zajęciach sprzyja otwartości i poczuciu bezpieczeństwa.

Najlepszy moment na zmianę czegokolwiek w życiu jest zawsze TERAZ.

Tematy spotkań proponowane w roku szkolnym 2014/2015

Mapa marzeń – spraw, by Twoje marzenia stały się faktem

Asertywność – jak wyznaczać własne granice i żyć w zgodzie ze sobą

Komunikacja – sztuka porozumiewania się z miłością

Praca z ciałem

Sny – listy od Twojej podświadomości

Przekonania – jak porozumieć się z samym sobą, by działać na własną korzyść

Wewnętrzne dziecko

Wybaczanie – sztuka radykalnego wybaczania

Emocje nie takie straszne

Codzienna pewna siebie – warsztat wzmacniający poczucie własnej wartości

Odkryj w sobie siłę – warsztat motywacyjny

Esencja kobiecości – zobacz kotku co masz w środku

Cele – jak je stawiać i jak realizować

Jak sobie radzić ze stresem

Krytyk wewnętrzny – wróg czy sprzymierzeniec ?

Talenty, zasoby i możliwości – jak je odkryć i jak z nich korzystać

Praca z emocjami i blokadami – jak pozbywać się tego co niepotrzebne i „nie nasze” a przygarnąć to, co dla nas dobre

Sztuka zatrzymania – czyli jak żyć „tu i teraz”

Ciało – dotyk – bliskość -seksualność

Kody podświadomości

Po tych warsztatach bardziej dojrzale, świadomie i radośnie spojrzysz na własne życie, a każdy kolejny dzień przywitasz z uśmiechem. Problemy będą wyzwaniami, a wiara i moc, która drzemie w Tobie, pozwolą Ci dojść do celu.

Koszt: 150 zł miesiąc (4 spotkania)

Prowadzi: Iwona Mazurek –  trener, coach, dziennikarka, pasjonatka rozwoju samoświadomości. Uwielbia inspirować ludzi do realizacji marzeń i odkrywania pełni swojego potencjału. Wierzy w zdolność każdego człowieka do wewnętrznej przemiany, która sprawia, że stajemy się najlepszą wersją nas samych.

Przez wiele lat poszukiwała siebie i swojej misji na ziemi. Pracując z różnymi grupami zawodowymi (partnerzy biznesowi, aktorzy, ludzie ze świata sztuki) odkryła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a sprawy na wczoraj można załatwić od ręki. Na dziecięcym oddziale onkologicznym prowadziła warsztaty artystyczne i wielokulturowe. To tu nauczyła się pokory, cierpliwości i szacunku do życia oraz przekonała się, co jest naprawdę ważne. Praca w redakcjach pozwoliła jej docierać do ludzi. Zaś indywidualne spotkania z kobietami uwrażliwiły na problemy, lęki i potrzeby płci pięknej XXI wieku. Osobiste, bardzo trudne wydarzenia pozwoliły jej poczuć, jak to jest być, w samym środku cyklonu. Wie co się czuje, nie mając grosza przy duszy lub też mając złotą kartę i nie odczuwać nawet odrobiny szczęścia.

Od kilkunastu lat, każdego dnia z wielką uważnością i radością, zachwyca się istotą ludzką. Prowadzi indywidualne konsultacje z osobami dorosłymi, potrzebującymi wsparcia w rozwiązywaniu problemów życiowych oraz osiąganiu celów zawodowych i prywatnych. Od paru lat układa i wdraża projekty szkoleniowe związane z tematyką rozwoju osobistego, zagadnieniami interpersonalnymi oraz z twórczością. W swojej pracy wykorzystuje psychologię skierowaną na proces, psychoterapię systemową, metody NLP, ćwiczenia dramy, elementy arteterapii, doświadczenie własne oraz wiele innych dopasowanych do potrzeb odbiorców.

Uwielbia podróże, pływa jak ryba, kolekcjonuje konie na biegunach. Jest mamą 16 letniej Julki i 13 letniej Marty. 

OPINIE UCZESTNICZEK O WARSZTATACH „ Kobieta ma wiele twarzy”

Warsztaty „Kobieta ma wiele twarzy” to znakomity sposób na odnalezienie siebie, na spojrzenie na swoje wnętrze poprzez ćwiczenia, rozmowy i poznawanie innych kobiet. Dzięki zajęciom zaczęłam bardziej zastanawiać się nad swoimi czynami i lepiej rozumieć swoje emocje, mam więcej optymizmu.

Iwona Mazurek jest osobą niezwykle ciepłą, nie stwarza dystansu, wszystkie uczestniczki warsztatów, bez względu na wiek traktuje na równi, nie ocenia, a wspiera. Każda z nas może liczyć na radę i ciepłe słowo. Iwona wskazuje nam drogę, daje sposoby na przełamanie swoich lęków i słabości. Po każdych zajęciach mam głowę pełną przemyśleń, pomysłów i nie mogę doczekać się następnego spotkania z Iwoną i koleżankami uczestniczkami. Na warsztatach najbardziej mi się podoba otwartość na kobiety, na ich różne problemy, brak oceny nawet jeśli pewne aspekty mogą się wydawać kontrowersyjne społecznie, pełna akceptacja człowieka, ciekawe ćwiczenia, które pomagają mi się otworzyć i przełamać swoje słabości/lęki.Agata

O warsztatach ,, Kobieta ma wiele twarzy” dowiedziałam się z internetu. Nie wiedziałam jeszcze, że cotygodniowe przebywanie w gronie kobiet pomoże mi przetrwać ciężkie chwile. To tak jakbym usiadła na chmurce i trochę na przekór światu machała nogami. Iwona powitała mnie na zajęciach bardzo ciepłym uśmiechem, przekonałam się z czasem, że z natury akceptuje ludzi, nie ocenia, dopinguje do wysiłku. Mapa marzeń stworzona na zajęciach wisi przy moim łóżku, kartka ze strategią osiągania celów tkwi na stałe w moim notesie. Iwona każdej z nas mówi to samo: ,, Kochaj siebie! Dla siebie jesteś najważniejsza.”  Co wtorek uczę się kochać siebie, akceptować swoje braki i przede wszystkim dostrzegać zasoby. Cieszę się, że weszłam na tą drogę. Marta

Bardzo lubię nasze wtorkowe spotkania. Pobudzają do refleksji, nastrajają pozytywnie, dają energię na cały tydzień. Po prostu tęsknię za wtorkami. Dlaczego tak się dzieje? Po pierwsze jest to wyznaczony czas na myślenie o sobie i innych ludziach, w którym nie da się uciec od refleksji przez wymówki i alibi w postaci codziennych rutynowych zajęć domowych. Po drugie wspaniała możliwość spotkania innych kobiet i wymiany doświadczeń i myśli. Poczucie wspólnoty, nowe znajomości, jakaś magia w dopasowaniu grupy pod względem problemów i zainteresowań. Po trzecie Iwonka – otwarta, ciepła osoba, o elastycznym podejściu do programu zajęć. Ramy są ustalone, jednak czas trwania bloku tematycznego i kolejność tematów dopasowywane są do potrzeb grupy. Bardzo cennym elementem spotkań jest wymiana doświadczeń z poprzedniego tygodnia. Myślę, że spaja to grupę i daje też przemyślenia z różnych dodatkowych obszarów. Prowadząca stosuje różnorodne techniki podczas zajęć. Efekty naszej pracy, jak np. „mapa marzeń” są elementem ponadczasowym, pełnym dobrej energii, przydatnym na długo. A poza tym te nie zawsze widzialne przemiany, które dokonują się w każdej z nas. A czas pokaże, co jeszcze… Może przyjaźnie?  Dorota

Warsztaty „Kobieta ma wiele twarzy” uważam za fantastyczne. Wysoki
poziom merytoryczny zajęć, ciepła, przyjazna atmosfera spotkań,
profesjonalna, komunikatywna i empatyczna prowadząca sprawiają, że
czekam na spotkania z niecierpliwością połączoną z ciekawością, co
nowego w sobie odkryję, jakie kolejne drzwi mojej osobowości otworzę.
Pani Iwona Mazurek z właściwym sobie taktem i sympatią odnosi się do
uczestniczek warsztatów. Sprawia, że czujemy się ważne, pewniejsze
siebie, znajdujemy w sobie siłę do pokonywania naszych lęków i kompleksów.
Trafiłam na te zajęcia w bardzo trudnym momencie mojego życia. Nie
wierzyłam, że takie spotkania mogą coś zmienić. Dziś ze smutkiem myślę o
tym, że niedługo warsztaty się kończą. Elżbieta

Warsztaty Kobieta ma wiele twarzy powinny być obowiązkowe dla wszystkich dziewczyn – niezależnie od wieku.

Dzięki nim zdobywam coraz większą świadomość siebie, własnych talentów, hamujących przekonań i zachowań, nabieram pewności siebie oraz zaczynam realizować cele, które do tej pory pozostawały w uśpieniu. 

Iwonka stara się całą sobą, żeby wyciągnąć z nas jak najwięcej i pobudzić do działania na różne sposoby: ćwiczenia z dramą, metoda NLP, medytacja, bajki.

Stawarza luźną i przyjacielską atmosferę spotkań, a energia, którą emanuje,

udziela się wszystkim i daje kopa na kolejny tydzień. OLA

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress