Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

Zajęcia z emisji głosu.

Zajęcia z emisji głosu.

Marzysz o karierze wokalisty? Wyobrażasz sobie siebie na wielkiej scenie? Chcesz aby twój głos porywał słuchaczy i dawał im radość?…
Ale ciągle śpiewasz tylko pod prysznicem?
Zapraszamy na zajęcia z Emisji Głosu!!!
Emisja Głosu – zajęcia przygotowane z myślą o wszystkich tych, którzy chcą poznać możliwości swojego głosu i pracować nad jego brzmieniem. Podczas zajęć dowiesz się jak prawidłowo wydobywać z siebie dźwięki, zapanujesz nad oddechem i nauczysz się właściwej artykulacji. Dzięki ćwiczeniom wokalnym śpiewanie stanie się bezwysiłkowe, głos nabierze mocy i będzie przyjemniejszy w odbiorze.
Zajęcia obejmują także trening radzenia sobie z tremą oraz pracę nad interpretacją utworu. Podczas zajęć pracujemy na utworach wybranych przez uczestników.
Zajęcia z emisji głosu to także doskonała okazja do przygotowania się do wszelkich konkursów wokalnych i egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne.
Prowadząca
Magdalena Wieczorek – Duchewicz – trener emisji głosu m.in. na Uniwersytecie Warszawskim, MGOK w Piasecznie, BOK na Bielanach. Wokalistka, autorka tekstów i muzyki w zespołach m.in. Le Blue, Odo Irawo, aktualnie Same Suki. Laureatka konkursów muzycznych „Pamiętajmy o Osieckiej”, „Mufka”, „Nowa Tradycja 2012”, „Złota Fujara – Dragon Folk Fest”, „Mikołajki Folkowe”. Absolwentka wydziału wokalnego Szkoły Muzycznej II st. Im. F. Chopina w Warszawie, mgr Psychologii SWPS. Stale doskonali swój warsztat wokalny i pedagogiczny pod okiem trenerów z Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej „Natural Voice Perfection”.

Termin:  poniedziałek – godzina do ustalenia. Koszt 80 zł 45 minut

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress