Ruszają zapisy na rok szkolny 2022/23

Już dziś zapraszamy do zapisów na zajęcia w roku szkolnym 2022/23!

Poznaj nas!

Sosnowa Szpilka to przede wszystkim ludzie i atmosfera. Nasza kadra to pasjonaci, którzy kochają się rozwijać i dbają o rozwój każdego człowieka, który wpadnie do nas. Co roku bierzemy udział w szkoleniach, wdrażamy nowe programy edukacyjne, po to by sprostać wymaganiom zmieniającego się świata. Nasze motto to: uczymy się i rozwijamy się dla Was!

Dlaczego warto?

Masz gwarancję miejsca w grupie

Otrzymasz rabat

Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę lektorską i świetne efekty

Zapewniasz dziecku zajęcia, podczas których w przyjemnej atmosferze rozwinie umiejętności

Masz możliwość bezkosztowej rezygnacji do końca 1 tygodnia zajęć

Jakie zajęcia oferujemy?

📍Język angielski – od 2015 roku jesteśmy licencjonowanym partnerem Edubears. Już ponad 10 000 dzieci w całym kraju i ponad 100 dzieci każdego roku w naszej placówce uczy się metodą Teddy Eddie. Starsze dzieci kontynuują naukę na poziomie Savvy Ed. Pomożemy Ci także przygotować się do egzaminów 8 klasisty oraz egzaminów Cambridge.

📍Matplaneta – rozwijamy umiejętności logicznego myślenia metoda Math Circle, pokazujemy, że matematyka nie jest straszna, a nawet można się z nią polubić. 

📍Akademia nauki – uczymy szybkiego czytania, technik zapamiętywania, odszukujemy o wzmacniamy możne strony naszych młodych kursantów. Rozbudzamy w nich ciekawość świata.

📍Zajęcia kreatywne – zdecydowanie dzieci je uwielbiają, pozwalają rozwijać kreatywność i umiejętności manualne. Pomysły przenosimy na kratkę, glinę, a także szyjemy, ficujemy i robimy naturalne kosmetyki.

📍Zajęcia ruchowe – podczas zajęć z akrobatyki ćwiczenia łączą się ze świetną zabawą. Rozwijamy koordynację i zdrowe nawyki. A dla miłośników tańca balet oraz energiczna zumba. 

Zarezerwuj miejsce już dziś. Liczba miejsc ograniczona!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Tel. 516 231 393

kontakt@sosnowaszpilka.pl