fbpx

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

Angielski dla przedszkolaka – zapisy na II semestr

Angielski dla przedszkolaka – zapisy na II semestr

Jesteś świadomym rodzicem ? Zastanawiasz się czy zapisać dziecko na dodatkowe zajęcia z angielskiego ? Przecież uczy się angielskiego w przedszkolu. Uwierz mi, to jednak zupełnie inny angielski. W przedszkolu dziecko uczy się w dużej grupie. U nas dziecko poznaje żywy język, ciekawe historyjki. Bawi się w odgrywanie scenek. Twoje dziecko ćwiczy pamięć ucząc się. Ćwiczy koncentrację uwagi, co również bardzo przydaje się w szkole. A najważniejsze jest to, że wcale nie czuje, że się uczy. Przy okazji przyswaja angielską wymowę i intonację. Odpowiednio zachęcone próbuje komunikować się po angielsku. Jeszcze nie odczuwa wstydu czy strachu typowego dla starszych dzieci. Jego aparat mowy jest bardzo elastyczny. Jest jeszcze coś. Czy wiesz jak czuje się dziecko, które umie więcej niż jego rówieśnicy???? Chciałabyś aby w przyszłości Twoje dziecko miało wysoką samoocenę ? No właśnie… Również dlatego warto o to zadbać już teraz. Często przychodzą do mnie rodzice dzieci z klas 3 lub 4, gdy mają już problem… Dziecko nie lubi angielskiego, boi się go używać i nie chce brać udziału w lekcjach…Rodzic szuka ratunku w korepetycjach. To jest jakieś rozwiązanie. Ale czy na pewno warto wybrać tę opcję. Godzina korepetycji to koszt minimum 70 złotych. Stresu dziecka i zaniżonej samooceny nie da się wycenić.

Rodzice zwykle całą uwagę koncentrują na najstarszym dziecku. A czy młodsze dziecko na pewno jest jeszcze za małe? Dzisiejszy dzień się nie powtórzy. Wszystko czego dziś nauczy się Twoje dziecko zaowocuje w przyszłości. Ważne jest dzisiaj.

Przy zapisie malucha na nowy semestr otrzymujesz:

– 50% rabatu na zestaw kursanta

– 100 zł rabatu na kurs dla Twojego dziecka, jeżeli skutecznie polecisz nasz kurs jeszcze jednej osobie, która nie jest klientem Sosnowej Szpilki

– wybrane zajęcia ruchowe gratis w lutym (do wyboru: balet, karate lub safekid).

Oferta ważna tylko do piątku 25.01.2019.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress