fbpx

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

ANGIELSKI TEDDY EDDIE SCHOOL

    Jaki jest program Teddy Eddie?

*ciekawy i angażujący – łączy naukę z doskonałą zabawą i humorem – recenzentami programu były same dzieci!

* wspierający naturalne uczenie się języka – stwarza możliwość zanurzenia się w języku, dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Nikt nie zmusza dziecka do szkolnej formy uczenia się i odrabiania lekcji!

*motywujący – rozwija naturalną dziecięcą ciekawość świata i pasję do języków

* bogaty językowo – uczy języka w kontekście zdań, tekstów i sytuacji, a nie wyrwanych słówek

*ambitny i rozwijający – bazuje na bogatych językowo tekstach: mnóstwo tu historyjek, piosenek i rymowanek

*nowoczesny – pakiet Teddy Eddie zawiera dostęp do interaktywnego placu zabaw ONLINE

Dlaczego warto aby twoje dziecko uczyło się języka angielskiego z Teddy Eddie?

Z programem Teddy Eddie twoje dziecko chłonie język  w sposób zbliżony do naturalnego. Angażując się w zabawę intuicyjnie uczy się używać języka angielskiego.  Obserwacje naszych metodyków pokazują, że dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej.  Dziecko ma niezwykły potencjał do nauki i naturalną motywację. My wspieramy jego entuzjazm i ciekawość poznawczą poprzez dobrą zabawę oraz ambitny program językowy. Pomagamy rozwinąć prawdziwą pasję do języków, poszerzamy  horyzonty myślowe i rozwijamy pamięć.  Twoje dziecko ma szansę osiągnąć wysoki poziom zaawansowania i piękną wymowę. Dzięki zabawie maluch z pewnością pokocha zajęcia językowe co przełoży się na osiąganie lepszych wyników w dalszej nauce szkolnej.

Program Teddy Eddie został nominowany do międzynarodowej nagrody ELTons 2014 za innowację w dziedzinie nauczania języka angielskiego!

 

TEDDY EDDIE SCHOOL -dzieci w wieku 6-7 lat (pierwsza klasa SP) 2xtyg. 45minut

Wyjątkowy kurs dla pierwszoklasistów, w którym dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki, zacznie komunikować sie po angielsku. Opanuje mnóstwo zdań i zwrotów. Przeczyta swój pierwszy tekst. A wszystko wciąż w atmosferze zabawy! (Nie siadamy w ławkach!)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress