fbpx

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

Angielski dla dorosłych

ENGLISH AND TESTS (MATURA)

Kurs przygotowujący uczniów do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym w obu jego formach: pisemnej i ustnej. Podczas trwania kursu doskonalone będą umiejętności rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu pisanego, rozpoznawania i stosowania struktur leksykalno-gramatycznych oraz redagowania tekstów użytkowych. Przygotowanie do części ustnej egzaminu obejmuje wykształcenie umiejętności prowadzenia rozmów sterowanych i rozmów na podstawie ilustracji oraz komentowania wybranych tematów.

ENGLISH IN PRACTICE (DOROŚLI)

Poziom trudności kursu NEW ENGLISH FILE dostosowany jest do poziomu zaawansowania uczniów. Swobodne formułowanie wypowiedzi oraz umiejętności komunikacyjne stanowią podstawę kursu. Bogactwo interesujących i autentycznych tekstów motywuje uczniów do zabierania głosu, wyrażania opinii oraz dyskusji. Kurs kładzie również duży nacisk na doskonalenie wymowy, wzbogacanie praktycznego słownictwa oraz poprawność gramatyczną.

LEKCJE I KURSY INDYWIDUALNE

Zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb uczniów. Dla tych, którzy potrzebują wsparcia w opanowaniu materiału szkolnego jak również do tych, którzy chcieliby poszerzać swoje umiejętności językowe na różnych poziomach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress