fbpx

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

dr Grzegorz Śpiewak

Od 1 maja 2013 konsultantem metodycznym oraz ambasadorem marki Teddy Eddie został dr Grzegorz Śpiewak, bezsprzeczny autorytet w dziedzinie nauczania języków obcych. Jako autorki programu Teddy Eddie jesteśmy dumne, że dr Śpiewak docenił naszą pracę i podziela nasze poglądy w dziedzinie nauczania najmłodszych.

dr Grzegorz Śpiewak

absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i University of Essex, Colchester (Wlk. Brytania).
Wykładowca i adiunkt w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego z 19-letnim stażem, obecnie związany z prestiżową nowojorską uczelnią The New School, gdzie prowadzi wykłady w ramach On-line MA TESOL Programme.
Kluczowy trener i naczelny doradca ds. metodyki nauczania polskiej filii wydawnictwa Macmillan Education, powszechnie uznawany za jednego z najbardziej charyzmatycznych mówców w branży, regularnie plasujący się na najwyższych miejscach branżowych rankingów popularności.
Założyciel i prezes DOS-Teacher Training Solutions, niezależnego centrum doskonalenia nauczycieli języków obcych, pierwszego na polskim rynku szkoleń specjalistycznego ośrodka dedykowanego nauczycielom i lektorom tej branży. Kierowany przez dr Śpiewaka DOS-TTS jest od 8 lat jedyną tego rodzaju inicjatywą, skupiającą kluczowych ekspertów z Polski, Wielkiej Brytanii, USA i innych krajów anglojęzycznych.
Dr Śpiewak jest członkiem wielu organizacji profesjonalnych, w tym przede wszystkim IATEFL Poland – Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce, w której pełnił funkcję vice-prezesa i prezesa, a obecnie zasiada w Komitecie Honorowym tej organizacji.
Ma na swoim koncie szereg publikacji naukowych i popularyzatorskich, a także kilka prawdziwych bestsellerów. Najnowszym z nich jest seria przewodników ‚Angielski dla rodziców’, oparta na jego autorskiej koncepcji metodycznej deDOMO (deDOMO Education 2010).

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress