fbpx

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

Fitness

Już dziś zapraszamy na kameralne zajęcia fitness prowadzone w klimatyzowanej sali. Zapraszamy mamy na poranne zajęcia. Istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod opieką cioci w salce obok sali sportowej. Najmłodszy uczestnik zajęć fitness ma 5 miesięcy. Uwaga jogini mieszkający w okolicach Izabelina – mamy drabinki i świetnego instruktora.
Posiadamy bogatą ofertę zajęć fitness, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Akceptujemy kartę FitProfit.

Zumba

Posted by on Lis 15, 2013 in Dla dorosłych, Fitness, Taniec | 0 comments

To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Więcej

TBC (Total Body Condition)

Posted by on Lis 15, 2013 in Dla dorosłych, Fitness | 0 comments

Trening wzmacniający i kształtujący całe ciało z elementami treningu aerobowego.  Przeznaczone zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących. Trening wysmukla sylwetkę i poprawia kondycję. Gwarancja dobrej zabawy.

Więcej

Płaski brzuch

Posted by on Lis 15, 2013 in Dla dorosłych, Fitness | 0 comments

Zajęcia składające się z dwóch podstawowych części: cardio (ok. 30 min.) oraz wzmacniającej mięśnie brzucha. Szereg technik ćwiczeń i różnorodne przybory wykorzystywane w tej części lekcji mają na celu wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni brzucha oraz grzbietu jak i pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Więcej

Pilates

Posted by on Lis 15, 2013 in Dla dorosłych, Fitness | 0 comments

Opracowany około 75 lat temu system Josepha Pilatesa obejmuje harmonijną współpracę umysłu i ciała. Jego skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i smukłą sylwetkę został dostrzeżony i propagowany przez dzisiejszy fitness. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku i ze zróżnicowanymi możliwościami, usprawniają ciało i rozwijają sylwetkę pełną wdzięku i elegancji.

Więcej

Joga

Posted by on Lis 15, 2013 in Dla dorosłych, Fitness | 0 comments

Joga

Praktyka JOGI polega na uważnym wejściu w pozycję (asanę) i pozostaniu w niej przez odpowiedni czas. Ćwiczący stale docierają do granic swoich możliwości i przechodząc je osiągają postępy i terapeutyczne efekty. Założeniem JOGI jest pewnego rodzaju podział organizmu na 3 części: ciała, duszy i ciała subtelnego –energii, której przejawem zewnętrznym jest oddech. Jeśli mówimy więc o jej praktyce, musimy mieć na uwadze również trzy łączące się ze sobą aspekty: asany, medytację oraz pracę nad oddechem. Joga jest bardzo pomocna w dążeniu do równowagi naszej wewnętrznej i duchowości ciała. Większość osób jednak, podejmując wyzwanie praktykowania JOGI szuka w niej przede wszystkim sposobu na wyciszenie, zrelaksowanie, poprawy samopoczucia i sylwetki. Ćwicząc JOGĘ docieramy do granic swoich możliwości sukcesywnie cały czas stopniowo je przesuwając, eliminujemy niepotrzebne napięcie. Na zajęcia przychodzimy z pustym żołądkiem, co najmniej 2–3 godziny po posiłku. Ćwiczymy w wygodnym stroju i boso na specjalnych matach antypoślizgowych. Przed sesją prosimy o zgłoszenie osobie prowadzącej zajęcia ewentualne dolegliwości...

Więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress