fbpx

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

Joga

Joga

Praktyka JOGI polega na uważnym wejściu w pozycję (asanę) i pozostaniu w niej przez odpowiedni czas. Ćwiczący stale docierają do granic swoich możliwości i przechodząc je osiągają postępy i terapeutyczne efekty.
Założeniem JOGI jest pewnego rodzaju podział organizmu na 3 części: ciała, duszy i ciała subtelnego –energii, której przejawem zewnętrznym jest oddech. Jeśli mówimy więc o jej praktyce, musimy mieć na uwadze również trzy łączące się ze sobą aspekty: asany, medytację oraz pracę nad oddechem.
Joga jest bardzo pomocna w dążeniu do równowagi naszej wewnętrznej i duchowości ciała. Większość osób jednak, podejmując wyzwanie praktykowania JOGI szuka w niej przede wszystkim sposobu na wyciszenie, zrelaksowanie, poprawy samopoczucia i sylwetki.
Ćwicząc JOGĘ docieramy do granic swoich możliwości sukcesywnie cały czas stopniowo je przesuwając, eliminujemy niepotrzebne napięcie.

Na zajęcia przychodzimy z pustym żołądkiem, co najmniej 2–3 godziny po posiłku. Ćwiczymy w wygodnym stroju i boso na specjalnych matach antypoślizgowych. Przed sesją prosimy o zgłoszenie osobie prowadzącej zajęcia ewentualne dolegliwości zdrowotne.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress