fbpx

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz dziecko!

Pages Navigation Menu

Teddy Eddie w domu i deDOMO

Dzieci uzyskują lepsze rezultaty, jeżeli mają kontakt z językiem również w domu.
W skład zestawu ucznia wchodzą płyty z nagraniami (zarówno CD jak i DVD), z których dziecko powinno regularnie korzystać w domu. Wystarczy, że rodzic naciśnie guzik ‚PLAY’ i powtórki językowe gotowe!
Efekty daje nawet samo bierne słuchanie płyty kilka razy w tygodniu. Dziecko w tym czasie może bawić się lub zajmować innymi czynnościami (na przykład rysować).
Komponenty Programu dają wiele innych możliwości zabaw edukacyjnych w domu.
W ‘Poradniku dla rodziców’ znajdują się wszystkie teksty z kursu (opowiadania, piosenki, wierszyki) oraz słownictwo z każdego rozdziału wraz z polskim tłumaczeniem. Jeżeli rodzic ma ochotę, może skorzystać z naszych pomysłów na użycie podręcznika, płyt oraz mini-zestawu z obrazkami do zabaw z dzieckiem. Wiemy z doświadczenia, że każdy przejaw zaangażowania rodzica w naukę dziecka ma ogromny pozytywny wpływ na wyniki nauczania. Lektorzy oraz Opiekunowie Programu chętnie pomogą w tym procesie, udzielą wsparcia i odpowiednich sugestii.

Dodatkowo zestaw kursanta Teddy Eddie został wyposażony w materiały metody deDOMO. Jest to metoda proponująca super zabawę edukacyjną rodzicom i ich dzieciom z wykorzystaniem jezyka angielskiego. W zestawie znajduje się płyta
z e-bookami PRZEWODNIKA METODYCZNEGO
i PRZEWODNIKA JĘZYKOWEGO metody oraz zestaw nagrań. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku o metodzie, a także do odwiedzienia strony www.dedomo.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress