Balet Stare Babice

Balet to rodzaj tańca, który najczęściej utożsamiany jest z widowiskiem teatralnym. Oprócz określonych ruchów tanecznych, istotną rolę gra również aktorstwo, mowa ciała, odpowiednia mimika i gestykulacja. Z tego powodu balet nie należy do najłatwiejszych tańców do nauki, ale nasza wykwalifikowana kadra tancerzy i choreografów, potrafi przekazać najważniejsze elementy tego tańca w przyjemnej formie. Jeśli szukasz zajęć, na których Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się i szybko dostrzegać progres, balet w Starych Babicach w naszym centrum edukacyjnym Sosnowa Szpilka to miejsce, na które warto postawić!

Balet Stare Babice – dlaczego warto?

Ruch sceniczny oraz odpowiednia mowa ciała wymagają nie tylko zaangażowania fizycznego, ale również umysłowego. Zajęcia baletowe, które prowadzimy w naszym centrum edukacyjnym Sosnowa Szpilka, prowadzone są przez wykwalifikowaną i odpowiednio wyszkoloną kadrę. Wspaniała atmosfera, indywidualne podejście do każdego ucznia i umiejętność przekazania wiedzy w przyjemny, skuteczny sposób to aspekty, które od lat doceniają nasi uczniowie. Dbamy o to, aby podczas zajęć, poprawić plastykę ciała kursantów, zadbać o ich koordynację ruchową, a także kształtować poprawną sylwetkę. Wszystkie te czynniki znacząco wpływają na sprawność fizyczną uczniów i pozwalają szybko dostrzec efekty pracy podczas zajęć baletowych.

Zajęcia z baletu w Starych Babicach – program zajęć

Staramy się kształtować postawę twórczą wśród uczniów, którzy biorą udział w organizowanych przez nas zajęciach baletowych. Program zajęć opracowany został na podstawie szerokiej wiedzy naszej kadry. Ciekawe choreografie, nauka tańca klasycznego od podstaw i dbałość o kształtowanie muzycznej wrażliwości sprawiają, że nasi uczniowie szybko odkrywają w sobie pasję do dalszego poznawania świata tańca i muzyki. Z naszej oferty skorzystało już tysiące osób, co pozwoliło nam w pełni poznać potrzeby i oczekiwania osób, które decydują się na współpracę z naszym centrum edukacyjnym.

 
Balet Stare Babice – nasza oferta


Prowadzenie zajęć artystycznych i ruchowych dla dzieci i młodzieży to nasza pasja. Jedną z możliwości, dzięki którym możemy ją stale rozwijać i przekazywać innym, jest właśnie nauka baletu. Stare Babice to miejsce, w którym od lat oferujemy nasze usługi w tym zakresie. Jeśli zależy Ci na rzetelnym, przyjaznym centrum edukacyjnym, w którym Twoje dziecko rozwinie pasję do tańca tradycyjnego, postaw na oferowane przez nas zajęcia z baletu w Starych Babicach.