Półkolonie Izabelin

Półkolonie (Izabelin) to moc zabawy, prawdziwy smak wakacji i niezapomniane chwile pełne wrażeń. To aż tydzień – lub nawet dwa! – wypełniony atrakcjami uwielbianymi przez wszystkich najmłodszych. Harce na świeżym powietrzu łączymy z odkrywaniem świata na wiele kreatywnych sposobów, a każde dziecko znajdzie coś, co je pasjonuje w szerokiej ofercie tematycznych turnusów.

Półkolonie Izabelin – niezapomniany czas pełen wrażeń

Nasze półkolonie (Izabelin) to czas, w którym nie brakuje rozrywki, atrakcji i porcji wiedzy przekazywanej poprzez zabawę. Przyjaźni i doświadczeni opiekunowie czuwają nad dziećmi od 8 do 17 w trakcie 5 dni, zapewniając im mnóstwo ruchu i pobudzając kreatywność oraz dziecięcą ciekawość.

Półkolonie (Izabelin) proponowane są w ramach wielu zróżnicowanych tematycznie turnusów. Każdy z nich składa się z wybranej aktywności fizycznej, warsztatów artystycznych oraz przyjemnej nauki przydatnych umiejętności. Z nami dzieci uczą się między innymi porozumiewania się za pomocą szyfrów, tworzenia małych ogródków, posługiwania się narzędziami czy oglądania świata pod mikroskopem. Wspólnie wykonujemy mozaiki, pachnące kule do kąpieli, a nawet łapacze snów. Ćwiczymy akrobację, jogę, pływamy, jeździmy na rowerach oraz mierzymy się w turniejach sportowych. Wcielamy się w archeologów, detektywów i podróżników.

Zajęcia na półkoloniach (Izabelin) prowadzone są w sposób ciekawy i angażujący tak, by rozbudzić ciekawość dzieci. Wszystkie aktywności są w pełni dostosowane do wieku pociech, a nad bezpieczeństwem czuwa zespół opiekunów.

Jak zapisać dziecko na półkolonie Izabelin?

Aby zapisać dziecko na półkolonie (Izabelin), wystarczy, że zarezerwujesz miejsce przez naszą stronę internetową albo wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Na wszelkie Twoje pytania chętnie odpowiemy telefonicznie.

Udział w półkoloniach (Izabelin) to wartościowy czas spędzony wraz z rówieśnikami, okazja do pełnego, aktywnego wypoczynku po roku szkolnym. W cenie znajdują się wszystkie zajęcia wraz z wyżywieniem obejmującym drugie śniadanie, obiad składający się z dwóch dań oraz podwieczorek. U nas Twoje dziecko będzie pod dobrą opieką, nasz zespół opiekunów posiada duże doświadczenie oraz odpowiednie podejście do najmłodszych.

Nasze półkolonie (Izabelin) cieszą się dużym zainteresowaniem, a dzieci często do nas wracają. Chętnie uczestniczą we wszystkich zajęciach, które nierzadko pobudzają ich wyobraźnię ciekawość i są zaczątkiem nowej pasji.

Nie czekaj – zapisz swoje dziecko na półkolonie w Izabelinie marzeń!