Egzaminy Cambridge

Od wielu lat testy Cambridge to nie tylko możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przez dorosłych. Aby rozwijać umiejętności językowe wśród dzieci, powstała seria motywujących testów sprawdzających właśnie z myślą o najmłodszych uczniach.

Testy Pre A1 Starters, A1 Movers oraz A2 Flyers są pierwszym etapem przygody z Cambridge English Qualifications, które towarzyszą uczniom przez cały okres nauki. Dzieci w wieku 8- 12 lat po raz pierwszy mogą w rzetelny i wiarygodny sposób sprawdzić, ile już potrafią po angielsku. Testy zostały skonstruowane w taki sposób, żeby nauka była zabawą, więc nie jest to dla nich stresujący czas, a wyniki pozwolą ustalić poziom wiedzy językowej.

W naszej szkole językowej kursanci mogą przystąpić do egzaminu 22 czerwca 2022 roku. Testy poprzedzone będą czterema spotkaniami przygotowującymi, na których dzieci będą miały możliwość utrwalenia wiedzy, zdobytej podczas kursu, oraz zapoznania się z formą egzaminu.

Dlaczego warto, by Twoje dziecko przystąpiło do testów Cambridge English Qualifications?

  • Każdy z testów jest skonstruowany w taki sposób, aby rozwijać i doskonalić umiejętności, które kandydaci zdobyli na poprzednich poziomach.
  • Testy dla najmłodszych pomagają wyznaczać dzieciom kolejne cele nauki i rozwijać ich umiejętności językowe. Regularne przystępowanie do testów, wykształca naturalną systematyczność nauki u dzieci.
  • Atmosfera egzaminu i zadania egzaminacyjne są bardzo przyjazne i ciekawe dla kandydatów. Dzieci nie odczuwają stresu, a zadania są tak skonstruowane, żeby dziecko zaciekawić i pokazać mu sytuacje z życia codziennego. Ponadto egzamin odbywa się w naszej szkole, więc nie ma obaw przed nowym otoczeniem.
  • Dzięki podejściu do testów dziecko buduje swoją pewność siebie, jest w stanie samo zauważyć, że „ja dam radę, ja potrafię, ja już umiem”. Jest to świetna ocena własnych umiejętności.
  • Egzamin ma również aspekt psychologiczny i wywołuje w dzieciach wiele wspaniałych emocji, jak: radość, duma, wyróżnienie, zdobycie nowych umiejętności.
  • Budujemy w ten sposób także kompetencje na przyszłość naszych dzieci, które mogą zostać szybko wykorzystane.

Wszystkie dzieci, które przystąpiły do egzaminów otrzymają certyfikat. Postępy dzieci zostaną przedstawione w postaci tarcz. Nie ma ocen ani podziału na wyniki pozytywne i negatywne.

Motywujmy dzieci do podejścia do egzaminu- niech to będzie dla nich okazja do pewnego rodzaju zabawy! Zapraszamy do zapisów na egzaminy Cambridge English Qualifications for Young Learners, które odbędą się w naszej szkole!